Zo kunnen wij jou helpen
De kennis binnen onze organisatie delen we graag met jou. Wil je weten wat de mogelijkheden van (duurzame) energie in Zeeland zijn voor jouw bedrijf of heb je een idee waar je eens over wilt sparren? Dan zit je bij ons goed. We helpen je graag op weg. Dat doen we door antwoord op je vragen te geven, je in contact te brengen met interessante partijen, onze visie met je te delen en als sparringpartner samen naar jouw mogelijkheden op zoek te gaan.
Met deze vragen kun je bijvoorbeeld bij ons terecht:
Energiebesparing is actueler dan ooit. Maar veel bedrijven hebben geen tijd of missen de kennis of tijd om hier actief mee aan de slag te gaan. Bedrijven die hier serieus werk van maken, kunnen tot wel 20 tot 30% besparen op energie. Bijvoorbeeld door thermische- en koude isolatie van productieprocessen, het voorkomen van stoom- en persluchtlekkages, warmteterugwinning, magnetische koppelingen, energiemonitoring maar ook isolatie van gebouwen. Meer weten? of wil je hiermee aan de slag? Contacteer Kees-Jan Grin.
Symbioses for Growth (S4G) zoekt kansen voor industriële symbiose voor het mkb in Zeeland en West-Brabant. Door bedrijven aan elkaar te koppelen kunnen concrete samenwerkingskansen ontstaan om (rest)materialen, energie, kennis, capaciteit, faciliteiten en innovatie met elkaar uit te wisselen. Deze uitwisselingen kunnen leiden tot kostenbesparing, leveren een positieve bijdrage aan het milieu en stimuleren innovatie. Lees meer.
Impuls Zeeland biedt verschillende mogelijkheden als het gaat om financiering voor haalbaarheidsonderzoeken in de vorm van subsidies tot vouchers die groei- en innovatieplannen stimuleren, lees hier meer: vouchers, fondsen en subsidies.
Bekijk onze programma's en projecten of neem een kijkje op onze sectorpagina's: Agrifood, Logistiek, Toerisme en de Chemie en procesindustrie.


Projecten circulair ondernemen & energietransitie
Met bedrijven, overheden en kennisinstellingen bouwen we aan ecosystemen: we brengen specialisaties uit diverse topsectoren en thema's bij elkaar in programma’s en projecten.