Hoe haal je écht omzet uit België?
Waarom haalt het gemiddelde Nederlandse MKB slechts 5 tot 10% van zijn omzet uit België? België ligt zo dichtbij, maar toch ook zover weg als het gaat om echt succes te hebben. Vele Nederlandse bedrijven maken de fout om copy paste te doen van hun Nederlandse strategie, marketing en sales als ze de Belgische grens overtrekken.
‘We spreken dezelfde taal, dus zullen de Belgen wel van ons kopen’.
We spreken inderdaad dezelfde taal, maar we begrijpen elkaar niet altijd! De Belgische consument heeft een ander koopgedrag dan de Nederlander, zowel in B2C als in B2B.
Wat kun je verwachten?
Op DATE met de Belg
In het eerste deel maak je kennis met het DATE-framework. Je krijgt concrete voorbeelden, praktische tips en actiepunten voor jouw marketing en sales in België. We werken daarbij vanuit de 80/20-gedachte: een groot deel van je aanpak kan hetzelfde blijven, maar juist een aantal gerichte aanpassingen kan belangrijk zijn voor succes op de Belgische markt.
Zelf aan de slag
Daarna maken we het praktisch. We kijken samen naar onder andere websites, communicatie, salesaanpak, offertes en andere materialen. Je werkt aan concrete verbeterpunten voor jouw bedrijf. Zo ga je naar huis met acties waarmee je direct verder kunt.
Let op!
Deze workshop is kosteloos en speciaal bedoeld voor Zeeuwse ondernemers die in België actief zijn, of daar serieus over nadenken. Je aanmelding is nog geen definitieve deelname. Binnen twee weken bevestigen we je aanmelding per e-mail.