Logistics Accelerator Zeeland van start!
21-02-2011Het project Logistics Accelerator heeft onlangs formeel de beschikking ontvangen over de gevraagde OP-Zuid subsidie.
Dit project heeft als doel de logistiek in Zuid-west Nederland te versterken door het aanjagen van innovatieprojecten en het versterken van de verbinding tussen het bedrijfsleven en DINALOG, het Dutch Institute for Advanced Logistics (www.dinalog.nl).
Specifiek voor Zeeland heeft Impuls 7 projecten ontwikkeld die de dynamiek van de Zeeuwse logistiek op zowel de korte als lange termijn ten goede moeten komen. In de komende 3 jaar is er voor Zeeland bijna 1 miljoen Euro begroot om in te zetten op thema’s als regiodistributie, ICT en douaneprocessen, acquisitie van nieuwe bedrijvigheid, ondersteuning van de food- & agrologistiek, binnenvaart, etc. Logistics Accelerator Zeeland wordt geleid door Impuls, maar gestuurd door afgevaardigden van Syntens, ZSP, ZPPC, HZ, KVK, de Provincie en uiteraard het bedrijfsleven.
- Voor meer informatie over dit onderwerp neemt u contact op met R. van der Male, e-mail: rvandermale@impulszeeland.nl ,tel: 0118 673 580


